Nowy rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

dziś rozpoczyna się nowy rok szkolny, a kończy czas wakacyjnego odpoczynku. Minione miesiące były dla nas wszystkich egzaminem
z dojrzałości obywatelskiej oraz odpowiedzialności za siebie i innych. Musieliśmy się odnaleźć w nowej rzeczywistości, do której dostosowaliśmy codzienne obowiązki. Zdając sobie sprawę z ogromu wykonanej pracy, chcielibyśmy podziękować Państwu za trud włożony w przygotowanie placówek oświatowych do nowego roku szkolnego. Jesteśmy też świadomy niezwykle trudnych chwil, które towarzyszą młodym ludziom i ich rodzicom w przededniu pierwszego dzwonka szkolnego w standardzie sanitarnym.

Mamy nadzieję, że mimo panującej pandemii i związanych z nią obostrzeń byliście Państwo w stanie w tym wakacyjnym okresie zdobyć wiele nowych doświadczeń, przeżyć niezapomniane chwile, odwiedzić nowe miejsca,
a przede wszystkim wypocząć oraz nabrać sił do dalszej pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Ufamy, że razem uda nam się przezwyciężyć ten trudny czas i już niedługo będziemy mogli znów cieszyć się normalnością.

Życzymy Gronu Pedagogicznemu, wszystkim Pracownikom pruszkowskiej oświaty, Rodzicom i Wam, drodzy Uczniowie, wytrwałości w realizowaniu swoich postanowień, konsekwentnego dążenia do celu oraz ogromu pozytywnej energii, którą razem zamienimy na twórcze i efektywne działania w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Wszystkiego dobrego na nadchodzący czas.

Radni Samorządowego Porozumienia Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *