Projekty z Malich i Tworek czekają na Twój głos!

Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim Mazowsza❗️ Poprzyj projekty z Miasto Pruszków zgłoszone przez mieszkańców dzielnic Malichy i Tworki ❗️

Budżet Obywatelski Mazowsza to duża szansa dla wszystkich mieszkańców Pruszkowa, gdyż jest to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu województwa – 25 milionów złotych.

Mieszkańcy Pruszkowa zgłosili m.in. własny ciekawy pomysł budowy boiska sportowego na terenie należącym do Województwa Mazowieckiego, co w znaczący sposób przyczyni się do poprawienia funkcjonowania nie tylko dzielnicy Malichy, ale całego regionu. Termin głosowania na projekty zgłoszone do BOM: od 26 października do 16 listopada. Głosowanie przeprowadzane jest w formie elektronicznej i każdy mieszkaniec Mazowsza (nawet niepełnoletni) może oddać swój głos na dwa projekty – jeden z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z puli podregionalnej. Nie trzeba oddawać głosu na projekt z podregionu, w którym się mieszka. Można oddać głos na projekt z dowolnego podregionu. Szczegółowe informacje o projektach: https://bom.mazovia.pl/.

Projekty z Pruszkowa zakwalifikowane do etapu głosowania to:
W puli podregionalnej:

  • projekt nr 231 „Wielofunkcyjne boisko sportowe w Malichach, który przewiduje budowę boiska o wymiarach 15x30m wraz z pasem bezpieczeństwa, wiatą piknikową, siłownią plenerową, mini placem zabaw oraz zapleczem sanitarnym. Boisko ma powstać na terenie kompleksu Szpitala Tworkowskiego u zbiegu ulic Kaczanowskiego i Krakusa na działce przeznaczonej w MPZP na Teren Usług Sportu.

Dwa projekty w puli ogólnowojewódzkiej:

  • projekt nr 93 „Przezczaszkowa Stymulacja Magnetyczna w Szpitalu w Tworkach”, mający na celu zakup sprzętu do Przezczaszkowej Stymulacji Magnetycznej i zastosowanie tej metody leczniczej w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.
  • projekt nr 198 „Rewitalizacja i modernizacja terenu wokół szpitala w Tworkach”, zakładający rewitalizację terenów zielonych wokół Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia. Budowę małej infrastruktury prozdrowotnej, takiej jak: zadaszone wiaty na rowery, siłownia zewnętrzna, rewitalizacja zieleni, ławki, kosze na śmieci, mini-amfiteatr, wjazd rowerowy w pobliżu mostu WKD nad Utratą.

Pamiętajcie termin głosowania upływa 16 listopada 2020 r. ❗️ Zachęcamy do głosowania na te projekty ❗️ Głosowanie odbywa się bardzo szybko i sprawnie. Rekomendujemy wyszukać projekt po numerze. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://bom.mazovia.pl/wszystko-o-budzecie/glosowanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *