Dzień Edukacji Narodowej!

Szanowni Państwo Nauczyciele i Wychowawcy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najlepsze życzenia Nauczycielom, Pedagogom i Pracownikom Oświaty, którzy na co dzień dbają o edukację i wychowanie młodego pokolenia.

Dziękujemy za trud i zaangażowanie, z jakim wykonują Państwo swoją pracę. To Państwo przekazują młodym ludziom wiedzę niezbędną do zrozumienia współczesnego świata i kształcą umiejętności, które staną się podstawą ich życiowych sukcesów i źródłem samorealizacji.
Uczą Państwo wzajemnego szacunku i nawiązywania koleżeńskich relacji oraz towarzyszą swoim wychowankom w ich pierwszych społecznych działaniach. Jest to wielka odpowiedzialność i zadanie, któremu nauczyciele stawiają czoła każdego dnia.

W tym roku musieli Państwo zmierzyć się z niezwykle trudną sytuacją. Pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie szkół i wprowadzenie zdalnego nauczania. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja ta była i nadal jest ogromnym wyzwaniem. Tym bardziej dziękujemy za Państwa determinację, dzięki której w Pruszkowie i Powiecie Pruszkowskim możliwe było przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty i matury. Dziękujemy za poświęcony dodatkowo czas, za sprawne dostosowanie się do nowych okoliczności, za wysiłek włożony w prowadzenie lekcji przez Internet.

Dziękujemy za pokazanie nam,
że porażki mogą nas nauczyć czegoś pożytecznego,
że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,
że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.

Radni i Sympatycy Samorządowego Porozumienia Pruszkowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *